Strona głównaPrawoPrawnik Łódź

Prawnik Łódź

Prawnik Łódź a klienci indywidualni i biznesowi

Prawnikiem jest osoba, która ukończyła studia prawnicze. Absolwent wyższej uczelni może udzielać porad prawnych, ale na pewno jego autorytet jest znacznie niższy od autorytetu radców prawnych i adwokatów, którzy ukończyli aplikację, mają ugruntowaną wiedzę i doświadczenie. Przedstawiciele tych zawodów chętnie podejmują nawet bardzo skomplikowane sprawy, niezależnie od tego, czy zwracają się do nich klienci indywidualni, czy biznesowi. Prawnik Łódź udziela porad prawnych z wielu dziedzin prawa.

Prawnik Łódź a klienci indywidualni

Klientem indywidualnym jest osoba prywatna, która zgłasza się do kancelarii prawnej z problemem dotyczącym życia prywatnego lub zawodowego. Obecnie do sądów trafia wiele spraw rozwodowych oraz spraw o alimenty, ale problem prawny może dotyczyć właściwie każdego aspektu życia. Prawnik Łódź (zobacz Kancelaria Prawna Madejczyk) udziela porad i prowadzi sprawy z dziedziny prawa cywilnego, prawa pracy, prawa rodzinnego i spadkowego, prawa administracyjnego i prawa odszkodowań. W imieniu klienta przygotowuje dokumentacje i sporządza pisma procesowe, a także reprezentuje klientów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi, a także organami administracji publicznej.

Prawnik Łódź a klienci biznesowi

Klienci biznesowi to przedsiębiorcy różnego kalibru. Zarówno małe, średnie jak i duże firmy mogą liczyć na kompleksową obsługę prawną. Nie chodzi więc jedynie o udzielenie porady prawnej w konkretnej sprawie, ale o stałe świadczenie pomocy prawnej. Prawnik Łódź podejmuje współpracę z przedsiębiorcami wszelkich branż, poczynając od sportowej, poprzez deweloperską, energetyczną, budowlaną, a kończąc na windykacji. Przedsiębiorcy oczekują wsparcia prawnego na każdym etapie prowadzonej działalności, a także wówczas, gdy tę działalność kończą. Dotyczy to zarówno firm działających na terenie Polski, jak i poza granicami naszego kraju. Dobry prawnik zwraca uwagę nie tylko na zagadnienia z dziedziny prawa, ale żywo interesują się stroną biznesową.

RELATED ARTICLES

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Most Popular

Recent Comments